Who Bought What - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Date
hu: Dátum

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Qty
hu: Menny.

en: Price
hu: Ár

en: Phone
hu: Telefon

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Show paged records
hu: A naplózott tételek megjelenítése

en: Show all records
hu: Összes tétel megjelenítése
