Who Bought What - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Date
te: తేదీ

en: Total
te: మొత్తం

en: Email
te: ఈమెయిలు
