Who Bought What - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Qty
el: Τεμ

en: Price
el: Tιμή

en: Phone
el: Τηλέφωνο
