Who Bought What - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Date
he: תאריך

en: Total
he: סך הכל

en: Email
he: דוא"ל

en: Qty
he: כמות

en: Price
he: מחיר

en: Phone
he: טלפון

en: Show all records
he: הצג את כל הרשומות
