Who Bought What - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Date
lt: Data

en: Total
lt: Iš viso

en: Email
lt: El. paštas

en: Qty
lt: Vnt

en: Price
lt: Kaina

en: Model
lt: Modelis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Show paged records
lt: Rodyti puslapiuotus įrašus

en: Show all records
lt: Rodyti visus įrašus
