Who Bought What - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Date
sr: Датум

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Price
sr: Цена
