Who Bought What - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Date
sv: Datum

en: Total
sv: Totalt

en: Email
sv: E-post

en: Qty
sv: Antal

en: Price
sv: Pris

en: Model
sv: Modell

en: Phone
sv: Telefon

en: Show paged records
sv: Visa sökta poster

en: Show all records
sv: Visa alla registreringar
