Who Bought What - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Date
tr: Tarih

en: Total
tr: Toplam

en: Email
tr: E-posta

en: Qty
tr: Adet

en: Price
tr: Fiyat

en: Phone
tr: Telefon

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Show paged records
tr: Sayfalanmış kayıtları göster

en: Show all records
tr: Tüm kayıtları göster
