Who Bought What - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Date
it: Data

en: Total
it: Totale

en: Email
it: E-mail

en: Qty
it: Qtà

en: Price
it: Prezzo

en: Model
it: Modello

en: Phone
it: Telefono

en: Show paged records
it: Mostra records paginati

en: Show all records
it: Mostra tutti i record
