Who Bought What - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Qty
cs: ks

en: Price
cs: Cena

en: Phone
cs: Telefon

en: Export to CSV file.
cs: Exportovat do CSV souboru.

en: Show paged records
cs: Ukázat záznamy stránkovaně.

en: Show all records
cs: Ukázat všechny záznamy
