Who Bought What - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: Email
uk: Пошта

en: Qty
uk: К-ть

en: Price
uk: Ціна

en: Phone
uk: Телефон

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - додатково

en: Export to CSV file.
uk: Експортувати до CSV файлу.

en: Show paged records
uk: Розбити на сторінки

en: Show all records
uk: Дивитись усі записи
