Who Bought What - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Qty
fa: تعداد

en: Price
fa: قیمت

en: Phone
fa: تلفن

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Export to CSV file.
fa: صدور به فایل CSV.

en: Show paged records
fa: نمایش سوابق صفحه‌بندی شده

en: Show all records
fa: نمایش همه سوابق
