Who Bought What - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Ord
kn: ಓರ್ಡ್
