Who Bought What - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Date
mr: दिनांक

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Price
mr: किंमत

en: Phone
mr: दूरध्वनी
