Who Bought What - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Date
ro: Data

en: ID
ro: Identificator

en: Email
ro: E-mail

en: Qty
ro: Cantitate

en: Price
ro: Preţ

en: Phone
ro: Telefon
