Who Bought What - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Status
fr: Statut

en: Submit
fr: Soumettre

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Email
fr: Courriel

en: Qty
fr: Qté

en: Price
fr: Prix

en: Phone
fr: Téléphone

en: Export to CSV file.
fr: Exporter au format CSV.

en: Show paged records
fr: Afficher les enregistrements avec une pagination

en: Show all records
fr: Afficher tous les enregistrements
