Who Bought What - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Date
sk: Dátum

en: Email
sk: E-mail

en: Qty
sk: Množstvo

en: Price
sk: Cena

en: Phone
sk: Telefón

en: Export to CSV file.
sk: Export do súboru CSV.

en: Show all records
sk: Zobraziť všetky záznamy
