Who Bought What - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Date
de: Datum

en: Email
de: E-Mail

en: Qty
de: Anzahl

en: Price
de: Preis

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Export to CSV file.
de: Als CSV Datei exportieren.

en: Show paged records
de: In Seiten aufgeteilt anzeigen

en: Show all records
de: Alle Datensätze anzeigen

en: You must select a product.
de: Es muss ein Produkt ausgewählt sein.
