Who Bought What - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Price
bo: རིན་གོང་།
