Who Bought What - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Qty
fi: Määrä

en: Price
fi: Hinta

en: Phone
fi: Puhelin

en: Export to CSV file.
fi: Vie CSV tiedostoon.

en: Show paged records
fi: Näytä tietueet sivuttain

en: Show all records
fi: Näytä kaikki tietueet
