Who Bought What - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Date
is: Dagsetning

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Qty
is: Magn

en: Price
is: Verð

en: Phone
is: Sími
