Who Bought What - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Date
lv: Datums

en: Email
lv: E-pasts

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Phone
lv: Telefona numurs
