Who Bought What - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Date
nl: Datum

en: Email
nl: E-mail

en: Qty
nl: Aant

en: Price
nl: Prijs

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Export to CSV file.
nl: Exporteer naar CSV-bestand.

en: Show paged records
nl: Toon gepagineerde rijen

en: Show all records
nl: Toon alle rijen

en: Select an item...
nl: Selecteer een item...
