Who Bought What - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Date
bg: Дата

en: Total
bg: Общо

en: Email
bg: Е-поща

en: Qty
bg: Кол

en: Price
bg: Цена

en: Phone
bg: Телефон
