Who Bought What - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Date
da: Dato

en: Email
da: E-mail

en: Qty
da: Antal

en: Price
da: Pris

en: Phone
da: Telefon

en: Export to CSV file.
da: Eksport

en: Show paged records
da: Vis sideinddelte poster

en: Show all records
da: Vis alle poster

en: Who Bought What
da: Hvem købte hvad

en: View reports of users who purchased specific products
da: Se rapporter over brugere, der købte specifikke produkter
