UC Wish List (6.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
