UC Wish List (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search keywords
el: Αναζήτηση λέξεις κλειδιών

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: Active
el: Ενεργό

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Expiration date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Your item(s) have been updated.
el: Ενημερώθηκαν το αντικείμενο(α) σας.

en: Qty.
el: Τεμ.

en: Products
el: Προϊόντα

en: Saved addresses
el: Αποθηκευμένες διευθύνσεις
