UC Wish List (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Remove
fa: حذف

en: Wish lists
fa: لیست درخواست ها

en: Search
fa: جستجو

en: Search keywords
fa: جستجوی کلید واژه‌ها

en: Total
fa: مجموع

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: فعال

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Your item(s) have been updated.
fa: آیتم‌های شما به‌روزرسانی شدند.

en: Qty.
fa: تعداد

en: Products
fa: محصولات

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Saved addresses
fa: آدرس‌های ذخیره شده
