UC Wish List (6.x-1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Remove
mg: Esory

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa
