UC Wish List (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Search
mr: शोध

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Anonymous
mr: अज्ञात
