UC Wish List (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Wish lists
pl: Lista życzeń

en: Search
pl: Szukaj

en: Search keywords
pl: Słowa kluczowe wyszukiwania

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: Active
pl: Aktywne

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Your item(s) have been updated.
pl: Twoje przedmioty zostały zaktualizowane.

en: Qty.
pl: Ilość

en: Products
pl: Produkty

en: Saved addresses
pl: Zapisane adresy
