UC Wish List (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Search
sr: Претрага

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
