UC Wish List (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
