UC Wish List (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Search
fil: Hanapin

en: Active
fil: Aktibo

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
