UC Wish List (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Search
gl: Buscar

en: Search keywords
gl: Procurar palabras clave

en: User
gl: Usuario/a

en: Active
gl: Activo

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Your item(s) have been updated.
gl: Actualizouse a opción %title do menú.

en: Products
gl: Produtos
