UC Wish List (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Search
he: חיפוש

en: Search keywords
he: חיפוש מילות מפתח

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Your item(s) have been updated.
he: המוצר\ים עודכנ\ו בהצלחה

en: Qty.
he: כמות

en: Products
he: מוצרים
