UC Wish List (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်
