UC Wish List (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Wish lists
nl: Verlanglijsten

en: Search
nl: Zoeken

en: Search keywords
nl: Zoektermen

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: Active
nl: Actief

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Expired
nl: Vervallen

en: Your item(s) have been updated.
nl: Uw producten zijn bijgewerkt.

en: Qty.
nl: Aantal

en: Products
nl: Producten

en: Purchase
nl: Kopen

en: Saved addresses
nl: Opgeslagen adressen

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
nl: Excuus, dat item is nu niet beschikbaar voor verkoop.
