UC Wish List (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Search
ps: لټون

en: Search keywords
ps: آرويىونې پلټون

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول
