UC Wish List (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Expired
sk: Vypršané

en: Your item(s) have been updated.
sk: Položky boli aktualizované.

en: Qty.
sk: Množ.

en: Products
sk: Produkty

en: Saved addresses
sk: Uložené adresy

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
sk: Ospravedlňujeme sa, táto položka nie je momentálne v predaji.
