UC Wish List (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Search
te: వెతుకు

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
