UC Wish List (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Search
am: ፈልግ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
