UC Wish List (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Private
be: Прыватны

en: Remove
be: Выдаліць

en: Search
be: Пошук

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: Anonymous
be: Ананім

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Expired
be: Выбег тэрмін
