UC Wish List (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Private
cs: Soukromé

en: Remove
cs: Odstranit

en: Search
cs: Hledat

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Qty.
cs: Ks

en: Product
cs: Produkt

en: Products
cs: Produkty

en: Saved addresses
cs: Uložené adresy

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
cs: Omlouváme se, tato položka není momentálně v prodeji.

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti
