UC Wish List (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (25 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Private
de: Privat

en: Remove
de: Entfernen

en: Wishlist
de: Wunschliste

en: Wish lists
de: Wunschlisten

en: Search
de: Suche

en: Search keywords
de: Schlüsselwörter der Suche

en: Total
de: Gesamt

en: User
de: Benutzer

en: Active
de: Aktiv

en: Add to cart
de: In den Warenkorb

en: Anonymous
de: Gast

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Expiration date
de: Ablaufdatum

en: Expired
de: Abgelaufen

en: Qty.
de: Anz.

en: Product
de: Produkt

en: Products
de: Produkte

en: Purchase
de: Kaufen

en: Saved addresses
de: Gespeicherte Adressen

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
de: Entschuldigung, dieser Artikel ist zurzeit nicht verfügbar.

en: Shipping Address
de: Lieferadresse

en: Expiry date
de: Ablaufdatum

en: Product quantity
de: Produktmenge
