UC Wish List (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Private
fr: Privé

en: Remove
fr: Retirer

en: Wishlist
fr: Liste de vœux

en: Wish lists
fr: Listes de vœux

en: Search
fr: Rechercher

en: Search keywords
fr: Mots-clés de recherche

en: User
fr: Utilisateur

en: Active
fr: Actif

en: Add to cart
fr: Ajouter au panier

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Expiration date
fr: Date d'expiration

en: Expired
fr: Expiré

en: Qty.
fr: Qté.

en: Product
fr: Produit

en: Products
fr: Produits

en: Purchase
fr: Acheter

en: Saved addresses
fr: Adresses enregistrées

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
fr: Désolé, cet article n'est pas disponible à la vente pour le moment.

en: Wanted
fr: Recherché

en: Expiry date
fr: Date d'expiration
