UC Wish List (6.x-1.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Private
gu: ખાનગી

en: Remove
gu: લોપ

en: Search
gu: શોધ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
