UC Wish List (6.x-1.2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Wishlist
hi: मनोकामना सूचि

en: Wish lists
hi: इच्छा सूचि

en: Search
hi: खोज

en: Search keywords
hi: खोज का कीवर्ड

en: Total
hi: कुल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Active
hi: सक्रिय

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि
