UC Wish List (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Private
hu: Rejtett

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Wishlist
hu: Kívánságlista

en: Wish lists
hu: Kívánságlisták

en: Search
hu: Keresés

en: Search keywords
hu: Keresett kulcsszavak

en: Total
hu: Mindösszesen

en: User
hu: Felhasználó

en: Active
hu: Aktív

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Expiration date
hu: Elavulás dátuma

en: Expired
hu: Lejárt

en: Qty.
hu: Mennyiség

en: Product
hu: Termék

en: Products
hu: Termékek

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Saved addresses
hu: Elmentett címek

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
hu: Sajnos a termék jelenleg nem rendelhető.

en: Shipping Address
hu: Szállítási cím

en: Expiry date
hu: Lejárat dátuma
