UC Wish List (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Search
sq: Kërko

en: User
sq: Përdoruesi

en: Active
sq: Aktiv

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
